Experten

Jan ABBELOOS
Gerechtelijk lidmaatschap

SINT-KRUIS (BRUGGE)
+32 50 31 56 76
+32 475 48 59 68
info@janabbeloos.be
Voldoet aan permanente vorming
Hermen ACHTEN
Privé lidmaatschap
Achten Architectuur
LUMMEN
+32 13 52 29 89
+32 479 86 69 79
hermen.achten@achtenarchitectuur.be
Philip ADAM
Gerechtelijk lidmaatschap
Architect Philip Adam
MALDEGEM
+32 50 71 58 93
+32 498 47 99 99
philip.adam@telenet.be
André BAUWENS
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Baro en consulting bvba
GENT
+32 9 223 97 34
+32 475 23 73 68
andrebauwens.expert@skynet.be
Sylvie BEERTEN
Gerechtelijk lidmaatschap
Arch. Bureau Sylvie Beerten
DIEST
+32 13 33 64 29
+32 476 48 88 46
sylvie.beerten@skynet.be
Voldoet aan permanente vorming
Joost BEKE
Gerechtelijk lidmaatschap
Bureau voor Expertise & Architectuur bvba
DRONGEN (Gent)
+32 9 236 54 34
+32 475 68 21 35
joost.beke@expert-architect.be
Voldoet aan permanente vorming
Geert BILLIET
Gerechtelijk lidmaatschap
Arch. bureau Geert Billiet bvba
GENT
09 221 77 14
+32 475 73 45 13
info@architect-geertbilliet.be
Leo BLOMME
Gerechtelijk lidmaatschap
BLOMME-COOLSAET B.V.B.A.
OOSTAKKER
092512553
0477409129
leo.blomme@expertblomme.be
Jean Pol BORREMANS
Gerechtelijk lidmaatschap
Architektenburo AROS
HALLE
02 360 33 66
+32 475 78 10 86
info@aros.be
Jan BREYNAERT
Gerechtelijk lidmaatschap
Aabbeele - Mmoernaut architecten
Buggenhout
052/255133
+3252255133
jan@menB.be
Patrick BRUYNBROECK
Privé lidmaatschap
Bruynbroeck.be Architectenbureau
SINT-ANDRIES
+32 50 38 99 09

info@bruynbroeck.be
Yoshi CRAEYE
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Craeye
WILRIJK (ANTWERPEN)
0479 37 33 63

info@architectenbureaucraeye.be
Voldoet aan permanente vorming
Vincent CROLLA
Gerechtelijk lidmaatschap
ARCHITECTEN CROLLA & NICOLAES
TIENEN
+32 (16) 82 56 10
+32 475 32 76 72
vincent.crolla@architectencn.be
Voldoet aan permanente vorming
Robert DE LATHOUWER
Gerechtelijk lidmaatschap
R.D.L. & Partners Ingenieurs & Architecten
DENDERMONDE
+32 52 25 83 70
+32 475 95 89 63
robert.delathouwer@skynet.be
Voldoet aan permanente vorming
Paul DE MAESSCHALCK
Gerechtelijk lidmaatschap
Architect-expert
WESTMALLE
32 33 12 14 98
+32 486 87 77 14
pdm@arcopolo.com
Voldoet aan permanente vorming
Joeri DE MAEYER
Gerechtelijk lidmaatschap
JDM Architecten bv/bvba
GENTBRUGGE
+32 9 232 10 82
+32 476 96 32 96
info@jdm-architecten.be
Voldoet aan permanente vorming
Tom DE RIJCK
Gerechtelijk lidmaatschap
Arconex
KRUIBEKE
+32 497 62 46 20

info@arconex.be
Iwein DE SAEDELEER
Gerechtelijk lidmaatschap
Architecten & Expertisebureau De Saedeleer Iwein
ERPE-MERE
+32 53 83 88 12
+32 475 90 13 25
iwein.desaedeleer@skynet.be
Willem DE SMET
Gerechtelijk lidmaatschap
Arch. Bureau De Smet W. bvba
KNESSELARE
+32 9 227 92 39
+32 477 69 36 04
willemdesmet@skynet.be
Ward DEHANDSCHUTTER
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Dehandschutter
KONTICH
+32 3 448 18 86
+32 477 82 99 88
ward.dehandschutter@pandora.be
Guy DEMOOR
Gerechtelijk lidmaatschap

ANTWERPEN
+32 3 281 55 86
+32 475 44 45 77
expert.demoor@telenet.be
Ibrahim EL IDRISSI
Privé lidmaatschap
STALLIS XPERTS
ANTWERPEN
+3233866228
+32475708082
ibrahim@stallis.be
Voldoet aan permanente vorming
Dirk ENGELS
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectuur & Expertisebureel Engels D. J.
VILVOORDE
+32 2 251 51 96
+32 495 54 39 36
dirk.engels@telenet.be
Jozef FRANCOIS
Gerechtelijk lidmaatschap
Bouwexperten BV
HASSELT
+32 11 96 09 30
+32 475 33 06 72
j.francois@bouwexperten.be
Voldoet aan permanente vorming
Erik GEENS
Gerechtelijk lidmaatschap

SINT-KATELIJNE-WAVER
+32 15 56 08 90
+32 475 24 83 48
erik.geens@telenet.be
Eric GERMIJNS
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Germijns
EKEREN (ANTWERPEN)
+32 3 645 11 21
+32 475 84 83 23
eric@germijns.be
Voldoet aan permanente vorming
Feije GIJSEN
Gerechtelijk lidmaatschap
BARO Architectuur bvba
GENT
09 223 97 34
+32 476 37 69 39
feijegijsen@gmail.com
Peter GOYENS
Gerechtelijk lidmaatschap
Peter Goyens Expertise BV
HASSELT
+32 11 22 92 68
+32 495 18 32 94
peter.goyens@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Gert HEIRMAN
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
Triconsult nv
LUMMEN
+32 13 52 36 61
+32 487 33 13 44
gert.heirman@triconsult.be
Voldoet aan permanente vorming
Guido HELLEBUYCK
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
GUIDO HELLEBUYCK & CO
MERELBEKE
+32 9 232 46 00
+32 475 60 98 48
guido.hellebuyck@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Wim HENDRIKS
Gerechtelijk lidmaatschap
Atrium Bvba
SINT-JAN-IN-EREMO

+32 475 74 22 31
wim.hendriks@atrium-experts.be
Luc HENS
Gerechtelijk lidmaatschap
ARCON bvba
DILBEEK
+32 2 308 88 14
+32 475 45 64 19
hens.luc@gmail.com
Koen HEYMANS
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
TECHNISCHRAADSMAN.BE BV
Gent
+32 476 96 16 24
+32 476 96 16 24
koen@technischraadsman.be
Voldoet aan permanente vorming
Robin HILL
Stagiair gerechtelijk lidmaatschap
Robin Hill ir-architect
LEUVEN
+3216503950
*32468203920
robin@robinhill.pro
Voldoet aan permanente vorming
Eddy HUVAERE
Gerechtelijk lidmaatschap
architect Huvaere
Sterrebeek
3223037452
32476224344
architecthuvaere@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Pascal LAMBRECHTS
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
Lamberto Bouwexpertise
WAASMUNSTER
03 766 80 93
0491 15 27 64
info@lamberto.be
Philippe LAPORTA
Gerechtelijk lidmaatschap
Bureau AURELIA L. expertises
Brussel
+32 2 732 31 93
+32 495 50 69 06
expert@phlaporta.be
Bernard LEFEVER
Gerechtelijk lidmaatschap

HOEILAART
+32 2 657 37 88
+32 475 78 04 46
bernard.lefever@blanco-architecten.be
Dirk MEDLAND
Gerechtelijk lidmaatschap
buro21architecten bvba
GENK
+32 89 36 70 01
+32 476 46 45 91
deskundigen@vos-medland.be
Jan MELIS
Gerechtelijk lidmaatschap
Melis Jan & Partners bv
Westerlo
+32476465690
+32476465690
info@irarch-janmelis.be
Voldoet aan permanente vorming
Kris MINNEN
Gerechtelijk lidmaatschap
MAXX ARCHITECTEN
ANTWERPEN
+32 388 890 00
+32 475 42 82 79
architect@minnen.be
Johan MOENS
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
Ingenieurs-&expertiseburo Jo Moens bvba
Boechout
03 455 00 39
0476217791
info@expertbouwschade.be
Voldoet aan permanente vorming
Kathleen NUYENS
Gerechtelijk lidmaatschap
Factor K bvba
KASTERLEE
+32 14 89 23 21
+32 477 43 61 48
kathleen.nuyens@icloud.com
Voldoet aan permanente vorming
Johan OOLS
Gerechtelijk lidmaatschap
Architektenburo Ools bvba
GENK
+32 89 25 75 31
+32 476 60 93 65
johan@architect-ools.be
Voldoet aan permanente vorming
Jan PAUWELS
Gerechtelijk lidmaatschap
AMBREX VOF
WIJNEGEM
+32 3 653 25 19
+32 495 25 34 46
info@ambrex.be
Erwin PERSOONS
Gerechtelijk lidmaatschap
A&I Architecten bvba
GOOIK
02 274 18 40
+32 475 24 91 08
erwin.persoons@moss4.be
Stéphane PIETERS
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
Pieters ingenieurs & experten.be
Damme
+3250358770
+32497476967
info@pieters-experten.be
Voldoet aan permanente vorming
Rik PILLEN
Privé lidmaatschap
Pillen Rik Architectuur en Expertise
MERELBEKE
+32 9 231 97 19
+32 475 51 65 08
rik.pillen@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Luc RIMANQUE
Gerechtelijk lidmaatschap
Studie en Expertisebureau Rimanque
TIENEN
+32 16 82 24 40
+32 475 32 50 75
luc.rimanque@rimanque.be
Voldoet aan permanente vorming
Bert ROBAYE
Gerechtelijk lidmaatschap
Expertise- en adviesbureau architect Bert Robaye vof
MORTSEL
+32 3 440 08 14
+32 497 43 14 70
bert.robaye@telenet.be
Sam STILTEN
Gerechtelijk lidmaatschap
BV Sam Stilten Ir.-Architect-Expert
MARIAKERKE (GENT)
09 330 63 50
+32 476 34 16 91
sam.stilten@pandora.be
Voldoet aan permanente vorming
Johan STUYTS
Privé lidmaatschap
architect Johan Stuyts
ZANDHOVEN
+32 3 464 04 65
+32 475 78 90 01
johan@johanstuyts.be
Voldoet aan permanente vorming
Michael THEYSKENS
Gerechtelijk lidmaatschap
Michael Theyskens
Gent
0032475370089
0032475370089
expertises@minvier.be
Voldoet aan permanente vorming
Marc VAN BORTEL
Gerechtelijk lidmaatschap

BERCHEM (ANTWERPEN)
+32 3 230 06 96

marc@marcvanbortel.be
Patsy VAN DE KELFT
Gerechtelijk lidmaatschap
architectenbureau
Boechout
+3232979690
+32475725564
architectenbureau@patsyvandekelft.be
Voldoet aan permanente vorming
Willem VAN DEN BERG
Gerechtelijk lidmaatschap
Van den Berg BVBA
WILRIJK (ANTWERPEN)
+32 3 825 10 20

architect.vandenberg@skynet.be
Guy VAN DEN BOGAERT
Gerechtelijk lidmaatschap
Artex bvba Ingenieurs & Architecten
DENDERMONDE
052 25 83 70
+32 496 41 28 96
guyvandenbogaert@artexbvba.be
Voldoet aan permanente vorming
Bruno VAN DESSEL
Gecoöpteerd Gerechtelijk lidmaatschap
ADM Group bv
Kontich
+32 38 77 78 60
+32 475 54 93 35
bruno@admgroup.be
Roland VAN ESPEN
Gerechtelijk lidmaatschap
ARVE ARCHITECTUUR bv bvba
WEZEMAAL
+32 16 58 51 95
+32 496 40 70 43
roland@arve.be
Voldoet aan permanente vorming
Kris VAN HECKE
Gerechtelijk lidmaatschap
Van Hecke & Vanbossel architecten
Sint-Martens-Latem
003292450301
0032496176650
krisvanb@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Martine VAN NOTEN
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau M. Van Noten
NIJLEN
+32 3 411 01 10
+32 495 52 18 38
mvn@mvnarchitecten.be
Voldoet aan permanente vorming
Jean VANCAMPO
Gerechtelijk lidmaatschap
Vancampo
GENTBRUGGE
+32 478 36 04 45
+32 478 36 04 45
arch.vancampo@gmail.com
Willy VANDER LAENEN
Gerechtelijk lidmaatschap

WESTERLO
+32 14 54 49 61
+32 475 52 37 48
willy@vanderlaenen.be
Voldoet aan permanente vorming
Egied VANDEZANDE
Gerechtelijk lidmaatschap
Jofa Design
DEERLIJK
+32 56 71 61 28
+32 475 65 48 80
egied.vandezande@c3a.be
Voldoet aan permanente vorming
Kathy VANHULLE
Gerechtelijk lidmaatschap
architectuur & expertise
BRUSSEL
+32 478 28 18 85
+32 478 28 18 85
kathy.vanhulle@skynet.be
Voldoet aan permanente vorming
Frank VANTHOOR
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Vanthoor bvba
GENK
+32 89 35 39 20
+32 475 82 10 20
f.vanthoor@skynet.be
Stefan VANTILT
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Vantilt-Houben bvba
WELLEN
+32 12 74 36 34
+32 478 41 03 87
stefan.vantilt@skynet.be
Voldoet aan permanente vorming
Nico VERHEYDEN
Gerechtelijk lidmaatschap
Nico Verheyden, architect-deskundige
WILRIJK (ANTWERPEN)
+32 3 827 11 86
+32 475 99 95 16
info@nico-verheyden.be
Jan VERHEYEN
Gerechtelijk lidmaatschap
Architect-deskundige
GENT
+32 9 223 80 37
+32 477 74 09 57
verheyen.jan@skynet.be
Voldoet aan permanente vorming
Rik VERLINDE
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenbureau Verlinde En Partners bvba
TORHOUT
+32 50 21 69 58
+32 475 25 98 92
arv@rik-verlinde.be
Dominique VERSLUYS
Gerechtelijk lidmaatschap
3800 ARCHITECTENGROEP
SINT-TRUIDEN
+32 11 67 28 58
+32 477 28 38 61
dominique@3800.be
Voldoet aan permanente vorming
Luc VERSTRAETE
Gerechtelijk lidmaatschap
Ir.'s & Architectenbureau Luc Verstraete BVBA
DRONGEN (Gent)
+32 9 227 75 95
+32 475 37 23 40
arch.verstraete@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Katarina VETS
Gerechtelijk lidmaatschap
Xpertum architecten bvba
LIER
+32 3 491 01 05
+32 477 49 50 49
architect.vets@icloud.com
Kris VRIENS
Gerechtelijk lidmaatschap
AKV bvba
GENT
+32 9 324 02 34
+32 494 31 35 89
kris.vriens@telenet.be
Voldoet aan permanente vorming
Steffen WENDELEN
Gerechtelijk lidmaatschap
torso architecten bvba
antwerpen
032342321
0486 36 41 16
steffen@torsoarchitecten.be
Nancy WERCK
Privé lidmaatschap
Architectenbureau Werck
KURINGEN
+32 11 87 41 03
+32 475 65 34 04
nancy.werck@skynet.be
Etienne WIJNS
Gerechtelijk lidmaatschap
Architectenatelier Etienne Wijns
WOLVERTEM
+32 2 269 25 48
+32 475 75 68 57
architect.wijns@skynet.be
Wim WOUTERMAERTENS
Gerechtelijk lidmaatschap
woutermaertens architekten bva
HASSELT
+32 11 28 11 16
+32 475 37 15 38
architect@woutermaertens.be